A Senkiből tényleg nagy franchise lehet

MOZI HÍREK – Bob Odenkirk antihőse visszatér: a Senki második része csak a kezdet lehet egy sokkal nagyobb filmes univerzumban. A készítők már most tervezik, hogyan tágítsák ki Hutch világát – a kasszasiker azonban kulcsfontosságú lesz.

 

A Senkiből ismert Hutch Mansell története nem ér véget a folytatással – legalábbis ez a célja az alkotóknak. A 2021-es első rész kultikus státuszba emelkedett, és a készítők már most komolyan dolgoznak azon, hogy szélesebb franchise-t építsenek Bob Odenkirk karaktere köré. A Senki 2. tehát csak egy újabb fejezet, amely – ha a mozikban is jól szerepel – még sokkal többet hozhat magával.

Remélem, még sok mesélnivalónk van Hutch Mansellről és családjáról” – nyilatkozta Kelly McCormick producer a The AU Review-nak. „Most azon vagyunk, hogy kijelöljük az irányokat, merre indulhatunk tovább. Számomra az első rész arról szólt, hogyan veszítjük el az amerikai álomba vetett hitünket. Ha szépen belesüppedsz, végül nem azt kapod, amire vágytál, hiányozni fog a kavarodás meg a vele járó izgalom, és kiderül, hogy nem is te vagy a legjobb apa és férj. Sőt, semmiben nem te vagy a legjobb. Hogyan szerezd hát vissza az életed feletti uralmat? Ez nagyon ismerős érzés lehet sokunk számára. Hutch ez az ébredező átlagember, aki az új filmben nyaralni megy a családjával, miután oly sok mindenen mentek keresztül. De nem a megérdemelt pihenés jut nekik, hanem újra orbitális balhé tör ki.”

A Senki 2. tehát nem pusztán folytatás, hanem ugródeszka lehet egy új akcióuniverzumhoz, amelyben az átlagemberek múltja sokkal veszélyesebb, mint amilyennek elsőre tűnik.

(Nobody 2 – hazai bemutató: 2025. augusztus 21.)

Forrás: UIP Dunafilm

Spread the love
Avatar photo
theGeek is here since 2019.