Menu

QuakeCon at Home 2020: itt a menetrend, de a név nem nagyon passzol hozzá

Úgyhogy innentől hívjuk úgy, hogy „QuakeCon” at Home 2020. Meg is magyarázzuk, hogy miért.

A Bethesda közzétette, hogy milyen műsortervezettel készülnek a Twitch-en augusztus 7-e és augusztus 9-e (hazánkban az időzónák miatt 10-e…) között az otthonmaradós „QuakeCon-ra”. Átírtuk magyar időzónára az egészet, így nem kell számolgatni.

Augusztus 7:

18:00 – Pete Hines, a Bethesda marketinges vezetője üdvözli a nézőket

19:00 – The Elder Scrolls Online beszélgetés Jennifer Hale-lel és Robbie Daymonddal

20:00 – Fallout 76: egy kolosszális problémát okozó boss event

21:30 – DOOM Eternal, Ultra Nightmare nehézségi szinten, Achievement Hunter-rel

23:00 – Reprezentáció a videójátékokban

Augusztus 8:

00:00 – Prey interjú Janina Gavankarral (a színésznő a karakter mögött) és Susan Kath-tel (a Prey vezető producerével)

01:30 – Doom Eternal kerekasztal-beszélgetés Hugo Martinnal és Marty Strattonnal (rendező/fellős producer)

04:00 – Alienware óra Ryxsurfchic-kel – a DOOM Eternal utolsó achievementjei

06:00 – Fallout 76 – C.A.M.P. bajnokság és bemutató

06:30 – Fallout 76 – ausztrál és új-zélandi közösségi műsor Tyr-rel, MoonlitCharlie-val és Captainoob-bal

08:00 – Fallout főzőshow a Bethesda ausztrál és új-zélandi csapatával

09:00 – Fallout cosplay – interjú Snovcreations-szel

10:00 – The Elder Scrolls Online jótékonysági közvetítés az Unicef támogatásáért

11:00 – Prey: Mooncrash – You Decide

12:30 – A DOOM Eternal titkai

14:00 – Arkane 20: Dishonored Elly the Geek-kel és az Arkane Studiosszal

15:00 – The Elder Scrolls Online – Icereach elfoglalása

16:00 – The Elder Scrolls V: Skyrim kihívások – The Stormcloaks vs. The Imperials

17:00 – Fallout 76 – kreatív C.A.M.P. építés

18:30 – DOOM Eternal Battlemode – péntek esti harcok, meghívásos rendezvény döntője

21:00 – CHAD: Egy Fallout 76-os történet podcastje

23:00 – A legjobb The Elder Scrolls Online szerepjátékok (roleplay) a Twitchen

Augusztus 9:

00:00 – Egy Dishonored asztali RPG-kaland az Arkane Studiosnál dolgozó Harvey Smith-tel

02:00 – The Elder Scrolls Online: felszerelésmentes dungeon futam Nicole Savoy-jal

04:00 – DOOM Eternal 3 Chubby Bastards-szal

05:00 – The Elder Scrolls Online Rob Whittakerrel (UFC középsúlyú bírkózó) és Pete Hines-szal

06:00 – Bethesda Cosplay-bajnokság bemutató

06:30 – The Elder Scrolls Online ausztrál közösségi műsora Tamriel Downunderrel

08:00 – The Elder Scrolls főzőműsor a Bethesda ausztrál és új-zélandi csapatával

09:00 – DOOM Eternal – Nightmare nehézségi szinten bekötött szemű (blindfold) kihívás TheSpudHunterrel

10:00 – The Elder Scrolls Online – My World Aeyvi-vel

11:00 – Fallout 76 túra

12:00 – ItsJabo Fallout 4 speedrunja

14:00 – A Fallout 76 közösségi csapatának játéka

15:30 – DOOM Eternal speedrun Ultra Nightmare nehézségi szinten

17:00 – The Elder Scrolls Online PvP trükkök RubenSky-jal

18:00 – DOOM II FFA-döntő

19:00 – A Dishonored asztali társasjáték kalandjának folytatása

23:00 – A Quake-világbajnokság döntője

Augusztus 10:

01:00 – The Elder Scrolls Online – élő művészeti alkotás és beszélgetés

02:00 – Prey: Mooncrash Lawrence Sonntaggal és Ricardo Bare-relű

03:00 – The Evil Within Poiised-del és TeeCup181-nal

04:00 – The Evil Within 2 John Johanas-szal és Jonny Roses-szal

Tehát QuakeCon, amiben egy műsor köthető a Quake-hez…!? Ezzel az erővel lehetne BethesdaCon is a neve…

Forrás: Gematsu

Kérjük, támogassátok a theGeek.hu oldalt a Patreonon, hogy fennmaradhasson, függetlenül, napi hírekkel és tesztekkel, a Patreon adományozó rendszerén keresztül! Köszönjük! theGeek csapata
Become a Patron!

Spread the love

NAPI COSPLAY BABE: Cammy (Street Fighter)

https://smallseotools.com/

Kiemelt partnerünk: www.konzolkirály.hu